Час роботи: Пн-Птн 9:00-19:00
Онлайн замовлення
приймаються цілодобово

У кошику порожньо!

Корисні властивості кави

Корисні властивості кави

2016-05-21 21:15:59   0   1872


Кава - ароматний напій, що володіє благородним, приємним, ні на що не схожим смаком і неповторним підбадьорюючим ефектом. Саме тому мільйони людей починають свій ранок з чашечки цього неймовірно смачного напою. Кавовій батьківщиною славиться спекотна Ефіопія, а до нас запашну каву вперше завезли в 1665 році. Досить широко відомі корисні властивості кави, про них і піде мова нижче.

Ще в давні часи каву вважали напоєм обраних, і це не дивно, адже вона уже тоді привертала до себе увагу своїми цілющими властивостями. У її зернах міститься велика кількість всіляких мікроелементів, таких як: кальцій, калій, натрій, залізо, сірка і фосфор, а також органічні кислоти, яких більше 30.

Вживання кави істотно покращує пам'ять людям. До цього висновку прийшли Американські дослідники з університету в Балтіморі. Вчені з'ясували, що на пам'ять благотворно впливає приблизно 200 мг. кофеїну. Варто пам'ятати, що зловживати кавою не бажано. Кава покращує кровопостачання головного мозку, тим самим збільшуючи мозкову активність. Доведено, що кава може скоротити шкоду від куріння. Імовірність виникнення раку сечового міхура у курців підвищена в 7 разів, а кава зменшує її до 3 разів.

Крім того, кава підіймає настрій. Цей терпкий напій містить серотонін, званий "гормоном щастя", чому і є чудовим антидепресантом.

Також відомо безліч кавових дієт, які допомагають представницям прекрасної статі знайти гарну фігуру. Це пояснюється тим, що кофеїн підсилює метаболізм, сприяючи спалюванню жирів.

Крім основного застосування кави для виготовлення напоїв, вона також широко застосовується для виготовлення численних десертів, тортів, кремів та інших різних кулінарних виробів.

Взагалі, кава - універсальний продукт. Її можна застосовувати навіть в косметичних цілях. З меленої кави можна приготувати чудові тонізуючі маски і скраби. Наприклад, якщо змішати 2 частини улюбленого гелю для душу і 1 частину меленої кави, вийде приголомшливий скраб для тіла з чудовим ароматом.

Таким чином, кава є безсумнівно чарівним напоєм, нагороджуючи свого гурмана не тільки вишуканим смаком і ефектом бадьорості, але і цілим букетом різних позитивних властивостей. Але варто пам'ятати, що кава приносить користь тільки в тому випадку, якщо вживати її не більше 3 чашок в день.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!