Час роботи: Пн-Птн 9:00-19:00
Онлайн замовлення
приймаються цілодобово

У кошику порожньо!

Як щодо смачною новинки?

Як щодо смачною новинки?

2017-02-09 22:23:19   0   1202

Дорогі друзі! Хочемо сказати величезне спасибі за те, що ви вибираєте наш інтернет магазин і поспішаємо порадувати вас відмінною кавовою новиною. Замовляючи термокружки старбакс, покупці часто цікавляться, чи немає у продажу легендарного кави даної торгової марки? Тому ми вирішили доповнити наш асортимент цим високоякісним, ароматним, насиченим і неймовірно смачною кавою.

Тепер зовсім не обов'язково чекати, поки компанія Starbucks нарешті відкриє фірмову кав'ярню у вашому місті. Можна насолоджуватися досконалим смаком справжньої кави, просто заваривши його вдома або в офісі. А ще цей чарівний напій завжди можна взяти з собою, що вдвічі приємно! Використовуючи термокружку або термос, ви завжди і скрізь будете мати можливість пити високоякісну каву старбакс.

Компанія застосовує такі технології виробництва, при яких зерна максимально довго зберігають свою первісну свіжість, ароматичні і смакові властивості. В якості вихідної сировини використовується добірна арабіка, вирощуються в екологічно чистих куточках нашої планети. Професійна обсмажування, дбайливий помол та інноваційна упаковка зберігають всі корисні властивості кави і надають йому ту саму магічну нотку, яка підкорила серця мільйонів шанувальників цього напою.

До речі, більшість кавової продукції бренду випускається з відміткою «Fair Trade», що означає, що при виробництві були повністю дотримані всі екологічні нормативи і не використовувалася дитяча праця. Старбакс активно бере участь у різних благодійних акціях, допомагає жителям бідних країн і сприяє розвитку екологічного світового землеробства.

На нашому сайті ви завжди можете купити зернову і меленої каву різного ступеня обжарювання і поєднання сортів. Поспішайте спробувати новий смак!

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!