Час роботи: Пн-Птн 9:00-19:00
Онлайн замовлення
приймаються цілодобово

У кошику порожньо!

5 міфів про шкоду кави

5 міфів про шкоду кави

2016-10-10 21:28:41   0   1834

На сьогоднішній день кава - один з найпопулярніших і споживаних напоїв у світі. Але при цьому багато любителів цього ароматного напою впевнені, що кава схожа на наркотик. Відповідно, щодня безліч людей усвідомлено шкодить своєму організму. Насправді кава оточений ореолом з безлічі міфів. Давайте спробуємо розібратися в них.


 Міф 1: кава викликає гастрит і виразку шлунка

 Вже доведено, що гастрит і виразку шлунка викликає бактерія «хелікобактер пілорі». І кава не має ніякого відношення до гастриту. Звичайно, в стадії загострення гастриту або виразки, кави може надати подразнюючу дію, тому його вживання варто обмежити. Однак бути причиною цих захворювань кави не може.


 Міф 2: кава шкідлива людям із захворюваннями серцево-судинної системи

 Загальноприйнято вважати, що кава шкідлива для людей зі слабкими судинами і серцем. Тому люди, у яких вже траплявся інфаркт або інсульт, біжать від чашечки ароматного напою, як від вогню. Насправді ж доведено, що у людей, що вживають каву, напади трапляються набагато рідше і переносяться легше.


 Міф 3: кава підвищує тиск

 Кава може трохи підвищити тиск людині, яка ніколи раніше не вживала каву або вживала її вкрай рідко. Якщо кава постійно присутня у вашому житті, на ваш тиск вона не подіє ніяк. Тому кава не може призвести до гіпертонії.


 Міф 4: каву не можна пити при подагрі

 Людям, що страждають від подагри, в дієті часто вказують, що кава вживати заборонено. Однак останні дослідження довели, що вживання кави знижує гостроту нападів подагричного артриту.


 Міф 5: кава провокує викидні

 Вагітним жінкам можна вживати не більше 1 чашки кави в день. Кофеїн може проникати через плаценту в навколоплідні води і надавати збудливу дію на плід. Споживання напою в розумних межах ніяк не шкодить майбутній дитині.


 Тепер ви знаєте, що кава не завжди несе в собі тільки шкоду. Але варто пам'ятати, що рекомендована доза добового споживання кави складає приблизно 400 мг, т. Е. 3-4 чашки. Не зловживайте і насолоджуйтеся своєю улюбленою ароматним напоєм без мук совісті.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!